TEMA YALOVA’DAN VALİ DR.HÜLYA KAYA’YA ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir ekibiyle birlikte Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Temsilcisi Arzu Demir, kısa süre önce Yalova Valiliğine atanan Dr. Hülya Kaya’ya geçtiğimiz Cuma günü hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette İl Temsilcisi Arzu Demir Vali Kaya’ya TEMA Vakfı olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı. Arzu Demir,  TEMA Vakfının sürdürülebilir yaşam ilkesiyle başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkların korunması için bilim temelli çalışan, topraktan gelen toplumsal barışa inanan, halkla bütünleşen, ülkenin ve dünyanın geleceğinde söz sahibi olan, gönüllü, bilinçli, öncü, uluslararası ve muteber bir sivil toplum kuruluşu olma hedefinde olduğunu ifade ederek; “Dünyamızda iklimlerle ilgili yaşantımızı etkileyen büyük değişiklikleri gözlemlemekteyiz.

Ulusal ve uluslararası kuruluşlar bu değişikliklerin dünyamıza zarar vermeden olumlu şekilde yönlendirilmesi amacıyla diğer bilimsel tüm kamu kurum kuruluşları ve STK’lar ile birlikte çalışmalar yapmaktadır. Vakfımızın ana çalışma konularının başında okullarda doğa eğitim programları gelmekte, diğerlerini savunuculuk, Orman, Toprak gibi konular izlemektedir.

Biz de TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliği olarak Valiliğimiz başta olmak üzere Yalova Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü gibi resmi kurumlarla ve değişik STK. larla işbirliği içerisinde çok çeşitli çalışmalar yürütüyoruz” dedi.

Yalova Valisi Dr.Hülya Kaya’da TEMA Vakfı ve Yalova İl Temsilciliğinin Doğanın ve Çevrenin korunmasına yönelik önemli çalışmalara imza attığını dile getirerek Valilik olarak bundan sonraki çalışmalarında da kendilerine her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.