TEMA’DAN BAŞKAN ORAL’A ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir ve yöneticileri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir, Kadıköy Mahalle Sorumlusu Özcan Demir ve Yalova Üniversitesi TEMA Akademik Danışmanı Ömür Karaağaç, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

“Doğa eğitim kamp düzenlenecek”

Ziyaretle ilgili bilgi veren TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir, “Gönüllülerimizin doğayla buluşmalarını, doğa ve ekoloji ile ilgili kavramları yaparak, yaşayarak öğrenmelerini sağlamak amaçlı bu yıl ilkini düzenlemeyi planlandığımız ve geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz TEMA Doğa Eğitimi Kampı konusunda destekleri ve nazik ev sahipliği için sonsuz teşekkürler. Birlikte umut yeşertmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Oral’dan teşekkür

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, TEMA Vakfı’nın önemli bir çalışamaya imza atacak olmasından mutlu olduklarını söyleyerek, “TEMA Vakfı Yalova Temsilcisi Arzu Demir ve değerli yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.