TOBB SÜRDÜRÜLEBİLİR KOBİ PROGRAMI BAŞLIYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) organizasyonu tarafından düzenlenen KOBİ’lere yönelik kapsamlı bir etkinlik olan TOBB Sürdürülebilir KOBİ Programı: Doğrusunu Yapan KOBİ’ler Webinar Serisi’nin 5 Aralık 2023 tarihinde başlayacağını duyurdu.

Başkan Demiryürek, TOBB ve FCO Akademi iş birliğinde gerçekleşen bu webinar serisinin her hafta farklı bir konu başlığında, alanında uzman eğitmenler tarafından yönlendirileceğini ifade etti. İletişim, Finans, İK Yönetimi, Pazarlama – Satış ve Organizasyon konularına odaklanacak olan programın katılımcılara büyük fayda sağlayacağına olan inancını vurguladı.

Etkinlik boyunca, iş dünyasındaki kritik konuların detaylı bir şekilde ele alınarak, katılımcıların bilgi birikimlerinin güçlenmesi ve sürdürülebilir iş stratejilerini anlamalarına yönelik zengin içerik sunulacağını belirten Başkan Demiryürek, aynı zamanda programın sonunda katılımcıların sorularının da uzmanlar tarafından cevaplanacağını ve interaktif bir öğrenme ortamı oluşturulacağını söyledi.

TOBB Sürdürülebilir KOBİ Programı: Doğrusunu Yapan KOBİ’ler Webinar Serisine katılım için https://akademi.tobb.org.tr adresinden TOBB Akademi’ye üye olmak ve ardından ilgili programa kayıt olunması gerektiğini belirten Başkan Demiryürek, iş dünyasındaki güncel gelişmeleri takip etmek ve uzman görüşleriyle bilgi birikimini artırmak isteyen herkesi programa katılmaya davet etti.

Bu fırsatı değerlendirerek iş dünyasındaki yenilikleri yakından takip etmek ve bilgi birikimini artırmak isteyen tüm YTSO üyelerini ve iş dünyası temsilcilerini TOBB Sürdürülebilir KOBİ Programı’na katılmaya bekliyoruz. Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.