TUFAG’TAN KUPALI ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Spor Kulübü (TUFAG), Türkiye 3.lüğü sonrası Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’u ziyaret etti.

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu (THOF) Türkiye Şampiyonası 16-17 Kasım tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlendi. Düzenlenen yarışmaya Büyükler Düzenlemeli Dalda ilimizi temsilen katılan Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Spor Kulübü (TUFAG), Türkiye üçüncüsü olarak ilimize kupayla döndü.

Vali Kaya, “Emeği geçenleri kutluyorum”

Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, TUFAG Yönetim Kurulunu makamında ağırladı. Vali Hülya Kaya, TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Altıparmak’tan THOF Türkiye Şampiyonası hakkında bilgi aldı ve Halk Oyunları alanında dereceyle Yalova’ya dönen TUFAG’lı dansçıları ve tüm emeği geçenleri kutladığını dile getirdi.

Başkan Tutuk, “Her zaman yanınızdayız”

TUFAG Yönetim Kurulu, Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya ziyaretinin ardından Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ile bir araya geldi. TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Altıparmak, THOF Türkiye Şampiyonası süresince desteklerinden ötürü Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’a teşekkürlerini iletti. Başkan Tutuk, “İlimizi temsilen katıldıkları THOF Türkiye Şampiyonası’ndan dereceyle dönen ekibimizi ve emeği geçenleri kutluyorum. Böyle önemli çalışmaların her zaman yanında ve destekçisiyiz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.