TÜGVA’DAN METİN KAPLAN ZİYARETİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Türkiye Gençlik Vakfı Yalova (TÜGVA) Yalova İl Yönetim Kurulu üyeleri Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan‘ ı makamında ziyaret etti.

Şube Müdürlerinin de yer aldığı ziyarette,  Oğuz Burak Aygün, Muhammet Rıza Yıldız,  Kemal Güneş  vakıf olarak Yalova’da yürütecekleri çalışmalar ve hayata geçirmeyi düşündükleri projelerle ilgili bilgi verdiler. Ayrıca;  Türkiye Gençlik Vakfı Yalova Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinin kullanımı, malzeme ve antrenman desteği için İl Müdürü Metin Kaplan’a  teşekkürlerini ilettiler.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve  “Gençliğe hizmet için  iş birliği yaptık, İl Müdürlüğümüzün sportif ve Gençlik Merkezimizin sosyal kültürel faaliyetlerine yönelik ortak çalışmalar hakkında  fikir alışverişinde bulunduk, Türkiye Gençlik Vakfına teşekkür ederiz” dedi

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.