TÜKETİCİNİN KORUNMASI MASAYA YATIRILDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Tüketicinin Korunmasının Güçlendirilmesi Teknik Destek Projesi Toplantısı Bursa’da gerçekleştirildi.

Tüketicinin Korunmasının Güçlendirilmesi Teknik Destek Projesi Bursa’da gerçekleştirildi. Toplantıya; Yalova Ticaret İl Müdürü Alpaslan Tunalı, Altınova Belediyesi Zabıta Amiri İlker Gülbahar ve Altınova Belediyesi Zabıtası Birol Dikmen de katıldı.

Bursa’da toplandı

Tüketici Hakem heyetlerinin kuruluşu, işleyişi, yapılan başvurular ve değerlendirme sürecinin ele alındığı Tüketicinin Korunmasının Güçlendirilmesi Teknik Destek Projesi, Tüketici Hakem Heyetlerinin Verimlilik ve Pratikliğinin Teşviki Faaliyeti, 11. Alternatif Uyuşmazlık Çözümleri ve Tüketici Hakem Heyetleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Bursa Kervansaray Termal Otel’de gerçekleştirildi.

İl ve İlçe Hakem Heyetleri katıldı

Toplantıya; Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yakup Güzel, Proje Ekibi, Bursa Ticaret İl Müdürü Zübeyir Tokgöz, Balıkesir Ticaret İl Müdürü Nuray Paköz, Bilecik Ticaret İl Müdürü Şinasi Balta, Yalova Ticaret İl Müdürü Alpaslan Tunalı, il ve ilçe hakem heyeti başkanları ve raportörleri katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.