YALOVA BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL PROGRAM

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi, kültür ve sosyal faaliyetleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Yalova Belediyesi bu kapsamda Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel, Altan Kültür Merkezi’nde kutlama gecesi tertipledi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve eşi Gökşen Tutuk ile Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ve eşi Yasemin Akmeşe’nin ev sahipliğinde gerçekleşen kutlama gecesine; Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Garnizon Komutan Vekili Hv. Plt. Albay Okan Uygun, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Sağlık Müdürü Emrah Eray, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ile il protokolünün diğer temsilcileri ve Yalova’da görev yapan öğretmenler katıldı.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’nin açılış konuşmasıyla başlayan program, Yalova Güzel Sanatlar Lisesi’nin değerli öğretmenleri tarafından hazırlanan konserle devam etti. Muhteşem bir repertuar ile hazırlanan konser büyük alkış aldı.

ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİLER

Tertiplenen programın ardından Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve eşi Gökşen Tutuk ile Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ve eşi Yasemin Akmeşe, masaları tek tek gezerek öğretmenlerle bir araya geldi. Samimi bir ortamda geçen programda öğretmenlerle tek tek yakından ilgilenen Başkan Vekili Tutuk, zor ve meşakkatli şartlarda görev yapan öğretmenlerin her türlü övgüye layık olduğunu ifade etti.

“YAPTIKLARINIZ TAKDİRE DEĞER”

Öğretmenlere karanfil hediye eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, “Yalova Belediyesi olarak hem öğrencilerimiz hem de öğretmenlerimiz için üzerimize düşen tüm yükümlülüğü yerine getirmek için elimizi taşın altına koyuyoruz. Küçük zihinleri şekillendirmek için kocaman bir yürek gerekir. Bugünün çocukları, yarının büyükleri olacak. Nesillerimizi ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa en faydalı şekilde yetiştirme gayretleriniz takdire şayandır. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun” dedi.

Öğretmenler de kendileri adına böyle bir program tertipleyen Yalova Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür ettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.