TUTUK ÇİFTİ ÇOCUKLARIN MUTLULUKLARINA ORTAK OLDU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, eşi Gökşen Tutuk ile birlikte Yalova Safalı Yılmaz Tüzünataç Çocuk Kütüphanesi’ni ziyaret etti. Çocuklarla bir araya gelen Tutuk çifti, kütüphanenin düzenlediği etkinlikte yerini aldı.

Hafta sonu mesaisine çocuklarla başlayan Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, eşi Gökşen Tutuk ile birlikte 0-15 yaş grubuna hizmet veren Safalı Yılmaz Tüzünataç Çocuk Kütüphanesi’ne ziyarette bulundu. Kütüphaneyi gezerek incelemelerde bulunan Başkan Tutuk’a, Kütüphane Müdürü Süheyla Acar da eşlik ederek düzenlenen etkinlikler ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

Başkan Tutuk, Çocukla Çocuk Oldu

Kütüphanede çocuklar için düzenlenen bir etkinliği de katılan Tutuk çifti, çocukların mutluluğuna ortak oldu. Tutuk çifti, hayallerindeki galaksiyi oyun hamurları yardımıyla tabloya aktaran çocuklara eşlik etti.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Tutuk, “Yalova’mızda yıllardır faaliyet gösteren ve düzenlediği birçok etkinliği çocuklarımızla buluşturan Safalı Yılmaz Tüzünataç Çocuk Kütüphanesi’ni ziyaret ettik. 0-15 yaş grubundaki çocukları ağırlayan bu güzel kütüphanemizde düzenlenen etkinliklere ve hayat bulan çalışmalara hayran kaldık. Kütüphane Müdürümüz Süheyla Acar, kütüphaneyi gezdirip bizlere bu çalışmalarla ilgili çok güzel örnekler sundu. Hatta bu aktivitelerden bir tanesine de eşlik ederek çocuklarımızın eğlencesine ortak olduk. Gönülden yapılan tüm çalışmalar meyvesini veriyor. Ben herkesi canı gönülden kutluyorum” şeklinde konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.