TUTUK VE BÜYÜKGÜMÜŞ’TEN SANAYİ SİTESİ ZİYARETİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yaptığı esnaf ziyaretleriyle halkın arasında yer almaya devam eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, esnaflara hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulunuyor.

Hafta sonu mesaisinde de halkın arasında yer almaya devam eden Tutuk, bu kez AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile birlikte Kirazlı Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldi. Tutuk ve Büyükgümüş, yaptıkları ziyaretlerle hem esnafla sohbet etti hem de talepleri dinledi.

Esnaf ve çalışanların taleplerinin alındığı ziyarete Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Sarıduman ile Volkan Dadaloğlu, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Kumali ile Kirazlı Sanayi Sitesi Başkanı Muammer Dönmez de katıldı.

Yalova’daki esnaf ve sanatkârlarla fırsat buldukça bir araya geldiğini, bu buluşmalarda istek ve sorunların istişare edildiğini belirten Tutuk, “Benim için her kesimin görüşleri çok önemli ve değerli. Birlikte yönetmek en güzeli. Yalova’mızın gelişip daha da kalkınabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Yalova’mızı bulunduğu durumdan çok daha iyiye götürmenin çabası içerisindeyiz” dedi.

“Belediye millete hizmet eden, kentin gelişmesine katkı veren bir kurumdur”

Yalova’da büyük bir değişim ve dönüşüm başlattıklarını dile getiren Tutuk, 2023 Türkiye Yüzyılı’nın inşası yolunda Yalova’da da birçok çalışmanın yapılacağını dile getirdi. Belediye kaynaklarının vatandaşa hizmet olarak yansıdığını söyleyen Tutuk, “Belediye demek; Millete hizmet eden, hizmeti ile öne çıkan ve kentin gelişimine katkı veren bir kurum demektir. Belediyenin kaynakları imkânları bunlar için vardır. Yalovalı hemşehrilerimizden aldığımız destekle çalışmalarımız artarak devam edecek. Yatırım yapılmayan mahallemiz kalmayacak” diye konuştu.

Yalova’nın Türkiye’de çok önemli bir ticaret, ekonomik üretim ve lojistik üssü olma hedefine doğru gittiğini söyleyen Milletvekili Büyükgümüş ise, alınteriyle Yalova’ya değer katan tüm emekçileri tebrik ettiklerini söyledi.

Esnafın diğer talep ve önerilerini de dinleyen Tutuk ve Büyükgümüş, bol ve bereketli işler temennisinde bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.