YALOVA BELEDİYESİ ETKİNLİĞİNDE ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi’nin çocuklar için mahallelerde düzenlediği açık hava etkinlikleri, bu hafta Gaziosmanpaşa Mahallesi Gençlerbirliği Spor Kulübü Tesislerinde devam etti.

Sezonun ilk açık hava etkinliği geçtiğimiz hafta Dere Mahallesi’nde yapılmıştır. Bu hafta eğlencenin adresi Gaziosmanpaşa Mahallesi oldu. Etkinlikler saat 15.00’da başlayıp, 20.40’a kadar devam etti.

Gaziosmanpaşa Mahallesinde çocuklar güzel bir gün geçirdi

Etkinliğe Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, eşi Gökşen Şahin Tutuk ile birlikte katıldı. Çocuklar gün boyunca transformers robot, 6 farklı şişme parkur, çocuk dans show ve yüz boyama gibi etkinliklerle gönüllerince eğlendiler. Etkinlik boyunca belediye ekipleri tarafından çocuklara ücretsiz pamuk şeker ikramı yapıldı. Tutuk çifti, gelen aileler ve çocuklarla yakından ilgilendi.

Sırada Fevzi Çakmak Mahallesi Var

İki haftadır açık hava etkinlikleriyle eğlenceyi çocukların ayağına götürdüklerini belirten Başkan Tutuk; “Okul dönemi yaklaşıyor. İstedik ki bu yılda okul öncesi çocuklarımız keyifli vakit geçirip eğlenceye doysun ve yeni eğitim sezonuna dinç bir şekilde başlasınlar. Geçtiğimiz hafta Dere Mahallesindeydik. Bu hafta ise Gaziosmanpaşa’daydık. Önümüzdeki hafta ise Fevzi Çakmak Mahallesinde Doğanspor Tuğrul Şener Tesisleri’nde yapılacak. Hem çocuklarımız hem ailelerimiz birlikte keyifli vakit geçiriyor. Gelen tüm ailelere teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.