YALOVA BELEDİYESİ’NDEN DEPREM BÖLGESİNE 1500 ADET GIDA KOLİSİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi tarafından kardeş şehrimiz Hatay’ın Antakya ilçesine içerisinde temel gıda malzemelerinin bulunduğu ‘bereket paketleri’ gönderildi.

Yaşanılan depremin ardından ilk günden bugüne kadar depremzede vatandaşların yanında olan Yalova Belediyesi, deprem bölgesine desteklerini sürdürmeye devam ediyor. İlk etapta ‘bereket paketleri’ adı verilen 1.500 koli temel gıda malzemeleri dualar eşliğinde yola çıktı.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Sarıduman ile Volkan Dadaloğlu’da gıda kolilerinin yüklenmesi sırasında hazır bulundu. Yalova Belediyesi’nin her zaman depremzede vatandaşların yanında olduğunu belirten Başkan Tutuk; “Yaşanılan o büyük afetin ardından Yalova Belediyesi olarak ‘bu acıyı en iyi biz biliriz’ diyerek depremzede vatandaşlarımızın yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Ramazan ayında olmamız nedeniyle ilk etapta 1.500 gıda kolisi hazırladık ve dualar eşliğinde kardeş şehrimiz Hatay’ın Antakya ilçesine gönderdik. Önümüzde ki günler içinde 1.500 adet daha ‘bereket paketleri’ adını vermiş olduğumuz temel gıda malzemelerini deprem bölgesine yollayacağız” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.