YALOVA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ KADROSU GENİŞLİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadrosunu Gastroenteroloji uzman hekimi atamasıyla güçlendirdi.

Hekim kadrosunu güçlendirmeye devam eden Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi, vatandaşın takdirini kazanan adımlar atıyor. Bu kapsamda Gastroenteroloji Uzmanı Uzm. Doktor Kenan ÖZENDİ, hasta kabulüne başladı. Özendi’nin atanması ile ilgili hastaneden yapılan açıklamada, her geçen gün sağlık merkezinin uzman hekim kadrosunun güçlendiği belirtildi.

SAĞLIK KADROSU GENİŞLİYOR

Hastanede görevli tüm kadronun Yalova halkı için canla başla çalıştığı vurgulanan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Hastanemizde doktor kadromuz her geçen gün güçlenmeye devam ediyor. Gastroenteroloji Uzmanı Doktor Kenan ÖZENDİ hasta kabulüne başlamışlardır. Sağlık Bakanlığımız MHRS veya 182 telefon hattından randevu alarak muayene olabilirsiniz. Doktorlarımıza hoş geldiniz der başarılar dileriz. Hastanemiz gerek hekim kadrosu ve gerekse teknik donanımını arttırıp geliştirerek Yalovalılara daha iyi ve hızlı hizmet etme gayreti içerisinde olmaktadır. Yeni başlayan doktor arkadaşlarımıza hoş geldiniz der hayırlı olmasını temenni ederiz” denildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.