YALOVA GÜÇ BİRLİĞİ DERNEĞİ DÜZENLEDİĞİ BİRAZ 80,90,ROMAN KADINLAR MATİNESİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Güç Birliği Derneği Kadın Kolları Başkanı Gülnazakbay Yaptığı açıklamadasında; “KIRMIZINI KAP da GEL” Konseptli KADINLAR MATİNEMİZE yoğun ilgi gösteren Yalova’lı Hanımlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu organizasyonu gerçekleştirmemizde desteğini esirgemeyen GÜÇ BİRLİĞİ DERNEĞİ Başkanımız Bahattin Sabahçı’ya, Federasyon Başkanımız İlhami Başkan’a, Organizasyonumuz da büyük pay sahibi başkan yardımcımız ve değerli sanatçımız Aliço’ya, TUFAG Halk Dansları oyuncularına Eğitmen İlham Yöndem’e, Gecemizde bizi onurlandıran, Ak Parti mevcut belediye başkan adayı Mustafa Tutuk’a, Ak parti Çiftlikköy belediye başkan adayı Uz.Dr.Recep Hacı’ya, Sosyal Hayatımıza katkıda bulunan Değerli Sanatçılarımız Başta Aliço olmak üzere Aziz Aktaş’a, Mehmet Anaç’a, Emel Ömer’e, Utku Kösedar’a, Bahadır Kıraslan’a ve Meltem Turan’a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Aramızda olamayan Hakhan Anaç ve Eşref Üstün’e ilerleyen günlerde Plaketleri teslim edilecektir.

“Kadınları Özgürce Gülebilen Ülkelerde mutlu insanlar yaşar”

Bu anlayışla bu tür organizasyonlarımıza devam edeceğiz. Tekrar Yalova’nın Güzide Hanımlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz ve diyoruz ki “Nerede Dirlik Orada Birlik” “Bir Mum dan Bin Mum yanar” BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ” İfadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.