YALOVA İL EMNİYET MÜDÜRÜ SALİH GÖZÜM, “MUHTARLARIMIZLA KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova İl Emniyet Müdürü Salih Gözüm, Altınova Merkez Mahalle Muhtarlarını ziyaret ederek, mahalleler hakkında bilgi aldı.

Yalova İl Emniyet Müdürü Salih Gözüm, Altınova Merkez Mahalle Muhtarlarını Altınova belediyesi Hizmet Binasındaki odalarında ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.

Bina önünde karşılandı

Yalova İl Emniyet Müdürü Salih Gözüm, Altınova İlçe Emniyet Müdürü H. Kürşat Seçer, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Erdal Kurt, Hürriyet Mahalle Muhtarı Recep Akyıldız, Hersek Köyü Mahalle Muhtarı Vedat Gencebay ve emniyet mensuplarınca karşılandı.

Önerileri dinledi

Yalova Emniyet Müdürlüğü sorumluluk sahalarındaki emniyet güçlerinin yaptığı çalışmalar hakkında muhtarlara bilgilendirme yapan İl Emniyet Müdürü Salih Gözüm, Emniyet Müdürlüğü ve Muhtarlar arasındaki koordinasyonun sağlanması noktasında mahalle muhtarlarının görüş ve önerilerini dinledi.

“Muhtarlarımız gözümüz kulağımız”

Yalova İl Emniyet Müdürü Salih Gözüm de yaptığı konuşmada, “Vatandaşımızın huzuru ve güvenliği için mahallelerdeki gözümüz kulağımız olan muhtarlarımıza büyük sorumluluk düşmekte. Emniyetimiz ile muhtarlarımız sürekli iş birliği içerisinde çalışmalar yürütüyor” ifadelerini kullandı.

“İstişare halindeyiz”

Altınova’da muhtarlarla koordineli bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Altınova İlçe Emniyet Müdürü H. Kürşat Seçer de, “Muhtarlarımız, vatandaşlarımız ile aramızda köprü vazifesi görüyor. Muhtarlarımız, fedakârlık ve sevgi gerektiren bu zor görevi büyük bir özveri ile yerine getirmektedirler. Altınova İl Emniyet Müdürlüğü olarak, tüm mahalle muhtarlarımızla devamlı iletişim halindeyiz. İstişare kültürüne dayalı hizmet anlayışımızla Altınova’mızın asayiş ve güvenlik yönünden daha huzurlu bir şehir olması için muhtarlarımızla birlikte işbirliği içinde çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.