YALOVA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI SUİÇMEZ’DEN SEÇİM AÇIKLAMASI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Ülkü Ocakları İl Başkanı Mahmut Nedim Suiçmez, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleriyle alakalı bir açıklama yaptı. 

Başkan Suiçmez, Ülkü Ocakları’nın 14 Mayıs’ta gerçekleşen seçimlerde Türkiye’nin ve hatta dünyanın en büyük gençlik yapılanması olduğunu bir kere daha ispat ettiğinin altını çizdi. Suiçmez açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Öyle ki; karşıt görüşlü insanlar hatta ülkücülere ezelden beri düşman olanlar dahi tüm televizyon kanallarında adeta itiraf edercesine “Ülkücü Hareket diye bir gerçek var” demek zorunda kalmıştır. Unutulmamalıdır ki, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli, “Dünyaya bir kez daha gelsem, bin defa Ülkü Ocakları’na giderdim, yine Ülkücü Hareket’in bir ferdi olurdum” diyerek her platformda Ülkü Ocakları’na olan güvenini ve sevdasını vurgulayan bir liderdir. Yaşanan gelişmeler, Ülkü Ocakları’nı yok sayanların, Ülkü Ocakları’na teşekkür dahi edemeyenlerin, her türlü hakareti yöneltenlerin gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içinde olduğunu hepimize göstermektedir. Bolu’da kazanılan seçim zaferi bu konuda Ülkücü hareketin her bir ferdi için bir ders niteliğindedir. Ülkü Ocakları’ndan yetişen ve uzun yıllar Ülkü Ocakları’nda önemli görevler ifa eden Bolu MHP İl Başkanımız Sn. İlhan Durak ve mevcut Bolu Ülkü Ocakları Başkanımız Sn. Cihan Özkalem, omuz omuza mücadele vererek önceki dönem Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanımız olan Sn. İsmail Akgül’ü MHP Bolu Milletvekili olarak TBMM’ye taşımıştır. Ülkü Ocakları’ndan yetişen kahraman vatan evlatları Bolu’da tarih yazmışlardır. Bu husus, bu işin formülünün Ülkü Ocakları ile yan yana, omuz omuza mücadele etmek olduğunu herkese ispatlamıştır.”

Son olarak Yalova Ülkü Ocakları olarak Lider Devlet Bahçeli’nin izinde, Türk Gençliğinin Yolbaşçısı, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın emrinde son nefer, son nefes ve son damla kana kadar mücadelelerini süreceklerini kaydeden Başkan Suiçmez, “Milletvekilliği seçimlerinin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüce Türk milletinin iradesine sahip çıkarak eskisinden daha büyük bir inançla sandığa gideceğine ve ülkemiz adına doğru tercihi yapacağına inanıyorum. Hiç kimse aklından çıkarmasın; Ülkücü Hareket diye bir gerçek vardır! Var olsun Ülkü Ocakları!” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.