YALOVA’DAN ŞIRNAK’A SICAK BİR DESTEK

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova ili Çınarcık ilçesinde ikamet eden Selma ÖZMEN adlı vatandaşımız, teröristle mücadelede zor şartlarda görev yapan kahraman Mehmetçiklerimize ulaştırılmak üzere 39 adet bere ördü. Bu el emeği göz nuru bereler, Yalova İl Jandarma Komutanlığı tarafından Şırnak İl Jandarma Komutanlığına gönderildi.

Şırnak’ta Cudi Dağı’nda görev yapan kahraman Jandarmalarımıza ulaşan bu sıcak destek, Yalova’dan uzanan şefkat elinin çetin şartlarda görev yapan Kahraman Jandarmalarımıza ulaşmasını sağladı. Bu bereler, vatanı, bayrağı ve milleti için canını seve seve feda etmeye ant içmiş olan kahraman Mehmetçiklerimizin bedenlerinin yanı sıra ruhlarını da ısıttı, güçlerine güç kattı.

Kahraman Mehmetçiklerimizin, Türk analarının her zaman aklında ve yüreğinde olduğunu bir kez daha gösteren bu el emeği göz nuru bereler, ordu-millet bütünleşmesinin de bir örneği oldu. Şehit J.Asb.Kd.Üçvş.Halit ÖZÇELİK Üs Bölgesinde görev yapan kahraman Jandarmalarımız, Selma ÖZMEN hanımefendiyi 18 Nisan 2024 tarihinde telefonla görüntülü arayarak teşekkürlerini ve minnettarlıklarını ifade etmişlerdir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.