YALOVASPOR’A BİR GÜÇLÜ SPONSOR DAHA

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi bünyesine geçen Yalovaspor, yeniden yapılandırma sürecinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un verdiği desteğin etkisiyle kısa sürede büyük yol kat eden Yalovaspor’da yeni bir sponsorluk anlaşması gerçekleştirildi.

Yapılan transferler ve tesislerin yenileme çalışmalarının yanı sıra, geçtiğimiz günlerde Akyol İnşaat ve İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.) ile yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından şimdi de Yalova Group Semt77, Yalovaspor’un yeni sponsoru oldu. Yalovaspor tesislerinde gerçekleştirilen sponsorluk protokolü anlaşmasına Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova Group Semt77 Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Tuna, Yalovaspor Kulübü Başkanı İsmail Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Burada bir konuşma yapan Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor için bugüne kadar önemli adımlar attıklarını söyledi. Başkan Tutuk, “Yalovaspor için biz elimizi değil bedenimizi taşın altına koyduk. Yalovaspor’umuzun hak ettiği eski günlerdeki gibi başarılara imza atması için elimizde gelen çabayı ve çalışmayı ortaya koyuyoruz. Yalovaspor’u tam anlamıyla bir spor kulübü yapmak istiyoruz. Sadece futbol değil diğer branşlarda da yol kat etmesini istiyoruz. Yalova sevdalısı iş adamlarımızın destekleriyle hepsini yapabiliriz. Sayın Orbay Tuna, Semt77 olarak bayan futbol takımımızın sponsoru oldu. Ben Sayın Orbay Tuna’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Bayan futbol takımı sporcularıyla da sohbet eden Başkan Tutuk, “Bizler hep yanınızda olacağız ve sizlere güç vereceğiz. Elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza inanıyoruz” diye konuştu.

İş adamı Orbay Tuna da yaptığı açıklamada Yalova sevdalısı birisi olarak Yalovaspor Bayan Futbol Takımı’nın sponsoru olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Sporculara da seslenen Tuna, “Yaşadığı şehri seven ülkesini de daha çok sever. Burada güzellikle anılacağınız hikayeleriniz olsun. Bizler sizlere her türlü desteği vereceğiz” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından sponsorluk anlaşmasına imza atıldı. Başkan Mustafa Tutuk tarafından sponsor firma sahibi Orbay Tuna’ya Yalovaspor Forması hediye edildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.