YTSO ÜYELERİNE ONLİNE ALIŞVERİŞ PLATFORMU PAZARAMA’DA İNDİRİMLİ MAĞAZA AÇMA İMKANI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) ile %100 Türkiye İş Bankası İştiraki olan online alışveriş platformu Pazarama arasında anlaşma gerçekleştirildi.

Bu anlaşma ile birlikte YTSO üyeleri Pazarama’da açacakları mağazalarda 3 ay süreyle %50 komisyon indiriminden yararlanacak.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek “Günümüz ticaretinde önemli bir yere sahip olan online alışveriş platformlarında Yalova firmalarının daha etkin yer alabilmesi için sektörün en güvenilir ve büyük markalarından Pazarama ile anlaşmış bulunmaktayız. Anlaşma neticesinde üyelerimiz e-ticaret’e giriş maliyetlerini düşürerek 3 ay boyunca yaptıkları satışlardan ödeyecekleri komisyonlarda %50 indirim imkanına sahip olacaklar. Pazarama’nın Türkiye İş Bankasına ait bir iştirak olması üyelerimizin yeni müşterilere erişmesinde güvenilir bir başlangıç yapmalarını sağlayacaktır.” dedi.

YTSO üyeleri indirimli mağaza açma fırsatından yararlanabilmek için kayıt aşamasındaki “Pazarama’ya nerden ulaştınız?” kısmında Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nı seçmesi gerekmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.