YALOVASPOR’UN İKİNCİ SPONSORU İDO OLDU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi bünyesine geçen Yalovaspor, yeniden yapılandırma sürecinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Geçtiğimiz aylar yapılan kongrenin ardından kolları sıvayan Yalovaspor, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un verdiği desteğin etkisiyle kısa sürede büyük bir yol kat etti. Yapılan transferler ve tesislerin yenileme çalışmalarının yanı sıra, geçtiğimiz günlerde Akyol İnşaat ile yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından şimdi de İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş), Yalovaspor’un yeni sponsoru oldu. Yalovaspor tesislerinde gerçekleştirilen sponsorluk protokolü anlaşmasına Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, İDO Genel Müdürü Murat Orhan, Yalovaspor Kulübü Başkanı İsmail Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

İmzalanan protokolün ardından bir konuşma yapan Başkan Tutuk; “Yalovaspor’un yeniden yapılandırma çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Yalovaspor’u, Yalova Belediyesi bünyesine aldığımız ilk günden bugüne kadar önemli adımlar atıldı. Yalovaspor bu şehrin en önemli markalarından biri, İDO ise şehrimize uzun yıllardır hizmet veren bir kurum. İDO Genel Müdürü Murat Orhan ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde olumlu bir dönüş aldık. Bu dönüşün ve verilen desteği protokolle taçlandırdık. Kendilerine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.