YILBAŞI GECESİ YALNIZ DEĞİLLERDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova İlçe protokolü, 2023 yılının son gecesini ilçede görev yapan kamu personeliyle birlikte geçirdi.  

Altınova Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve il genel ve belediye meclis üyeleri, 2023’ün son gecesinde ilçede görevde bulunan kamu personeline ziyarette bulundu.  

Kurumlar ziyaret edildi

Altınova Kaymakamı Halil İbrahim Kazar yılın son saatlerinde Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ile Altınova Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Altınova İlçe Emniyet Amirliği, Altınova İlçe Jandarma Komutanlığı, Altınova Devlet Hastanesi ve Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği ve polis denetim noktalarını ziyaret etti. Ziyaretlerde; 2023 yılının sağlık, huzur, mutluluk, barış ve sevgi dolu bir yıl olması dilendi.

“Yeni Türkiye Yüzyılı hedefleri”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yeni yılın dünyaya birlik ve beraberlik getirmesi temennisinde bulundu. Başkan Oral, Cumhuriyetimizin 100. yılını geride bıraktığımızı ve yeni Türkiye Yüzyılı hedeflerimizi 2024 yılında da birlikte sürdürmeye devam edeceklerini ifade etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.