YILMAZ “BENİM ÜZERİMDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I HEDEF ALIYORLAR”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Fetö terör örgürü üyesi olduğu, maddi yardımda bulunduğu, mahkemede hakkındaki şikayetten dolayı davaya konu olan, bazı yerel ve ulusal medyada haberleri çıkan ve ilişkin iddiaların odağındaki Yalova ili Altınova ilçesi Subaşı Belediye başkan Volkan Yılmaz da bir açıklama yayınladı.

 

Yılmaz açıklamasında şunları söyledi; “Şikâyetçi Şenol Fışkın, Karanfil kafenin kiracısıdır. Yer sahibi ise Mehmet Karanfildir. Bu kafe tarım arazisi üzerinde ve kaçaktır. Bağ evi olarak yapılan bu yapı kır düğünlerinde kaçak olarak kullanılmaktadır. Şenol Fışkın 2016 Nisan ayından bu kaçak kafeye düğün salonu ruhsatı almak için başvurdu. Ancak kendisine burasının bağ evi olduğunu ruhsat verilemeyeceğini söyledik. Ayrıca tarım arazileriyle ilgili Yargıtay kararını da bildirdik.
Bunun üzerine beni tehdit etti. Bu kişi aynı zamanda Subaşı HDP sandık başkanlığı yapmıştır. Arazi sahibi ise CHP’lidir.

 

ORTAĞININ İFADESİ İDDİAYI ÇÜRÜTTÜ

 

Şenol Fışkın tehditle ruhsat alamayacağını anlayınca 21 Temmuz 2016 da rüşvet iddiasıyla hakkımda şikâyetlerde bulundu. Ancak rüşvet iddiasını toprak sahibi Mehmet Karanfil’in mahkeme ifadesi çürüttü. Bunun üzerine davacı Şenol Fışkında rüşvet alınmadığını ifadesinde belirtti.

 

RÜŞVET İDDİASI TUTMAYINCA FETÖ’YE SARILDI

 

İftiradan bir şey çıkaramayan Şenol Fışkın 15 Temmuz’dan sonra şikâyetlerini FETÖ üzerinden sürdürmeye kalktı. Söz konusu yurdun elektrik parasını yatırttığım iddiasının savcılık soruşturmasında tamamen iftira olduğu ortaya çıktı. Çünkü savcının talebiyle alınan HTS kayıtlarında yurt yöneticileriyle görüşmem ya da yurdun yakınlarında bulunmam söz konusu değildir. Ayrıca yurt yöneticilerinin de bizi aramadığı Subaşı Belediyesine gelmediği teknik takiplerde ortaya çıkmıştır. Söz konusu iddia tamamen asılsız bir iftiradır.

 

Ayrıca mahkeme aldığı ifadelerde benim bu yurt faturasını ödettirmediğimi ortaya çıkardı Bahsi geçen kız çocuğu Z.K’yı lise öğrencisi olduğu dönemde bilirim. İlçemizin sakinidir anne babası yoktur. Kendisine bu kişi değil bizzat ben yardım ettim. Arada sırada 200/300 lira hesabına yatırdım. Bununda kayıtları mevcuttur.

 

MAHKEME TÜM İDDİALARI ÇÜRÜTTÜ

 

Ayrıca Mahkemenin yaptığı soruşturmada ByLock, Zaman Gazetesi aboneliği ve Bank Asya hesabım olmadığı yurt ve dershanelerlede hiçbir alakam olamadığı ortaya çıktı.

 

“BENİM ÜZERİMDEN PARTİMİ VE ERDOĞAN’I HEDEF ALIYORLAR”

 

Söz konusu iddia sahipleri HDP’li ve CHP’li kiracı ve yer sahibinin basına yaptığı manipülasyondur. Bu konunun takipçisi olacağız. Mahkeme kayıtlarına dahi bakmadan ve bizim görüşümüzü dahi almadan siyasi amaçla taraf olan basın kurumlarının peşini bırakmayacağız. Ayrıca Söz konusunu kişiler hakkında açılan davalarımız da vardır. Hukuk önünde herkes hesap verecektir.

 

Burada asıl hedef ben değil asılsız iftiralar üzerinden partimi ve Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hedef alınmaktadır. Herkes bu iftiraların bedelini adalet önünde ödeyecektir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.