YTSO “CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KUTLU OLSUN”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Bu yıl Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutlamanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin temelleri, özgürlük ve bağımsızlık sevdasıyla atılmıştır ve bu değerler her geçen gün daha da derinleşerek güçlenmektedir. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamanın yanı sıra, kuruluşumuzun temelinde de bu değerlerin olduğunu belirtmekten mutluluk duyuyoruz.

Türkiye, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümüne ulaşmanın verdiği gururla, küresel ölçekte adından söz ettiren bir ülke olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Bu kutlu yolculukta, Yalova iş dünyası olarak da ülkemizin kalkınmasına, ekonomik refahına ve küresel rekabetçiliğine katkı sağlamak adına azimle çalışmaya devam edeceğiz.

İş dünyamızın gücü ve kararlılığı, Türkiye’nin kalkınma hamlesine olan katkısıyla öne çıkmaktadır. Cumhuriyetimizin 100. yılında, daha fazla istihdam yaratma, daha fazla katma değer üretme ve ülkemizin ekonomik büyümesine daha da fazla katkı sağlama hedefiyle yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz.

Bu vesileyle, Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını ve şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.

Saygılarımla,

Cemil Demiryürek

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.