BAŞKAN SİLPAGAR’IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Bu yıl 29 Ekim’in her zamankinden daha da anlamlı olduğunu ifade eden Başkan Silpagar, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 100. Yılını kutluyoruz. 100 yılda genç cumhuriyetimizin, milyonlarca insanımızın emekleriyle yükseldiğini, büyüdüğünü, geliştiğini ve olgunlaştığını başladığını gördük. Cumhuriyetimizi, vatan topraklarının her karışı için koca cihana karşı duran, canlarını feda ederek bağımsız ve özgür ülkemizin temellerini atan şanlı ecdadımızdan ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten emanet aldık. Bu kutsal emanet şimdi 100 yaşında. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, bu vatan için kanlarını bu toprağa dökmüş aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız ve Türkiye Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.