AK PARTİ’DEN SANAYİ SİTESİNE ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yakup Koçal, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve parti yöneticileri TÜVTÜRK araç muayene istasyonu, oto galericiler sitesi ve Kirazlı Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ettiler. Ziyarete Eski Milletvekili Şükrü Önder de eşlik ederek destek verdi.

 

           

 

Ziyaretlerde büyük ilgi gören AK Parti heyeti, Yalova’nın gelecek kaderini belirleyecek olan 1 Haziran seçimleri için destek isterken yapılan yatırımlar ve planlanan projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Kirazlı Sanayi Sitesi’nde yapılan düzenlemelerle ilgili esnafa bilgi veren AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yakup Koçal; “Kirazlı Sanayi Sitesi’nde modern köprü, dere ıslahı, yönetim binası ve mescit düzenlemeleri yaptık. Sizlerin talepleri doğrultusunda her zaman beraber hareket ettik. İnşallah görev geldiğimizde mahalle içerisinden sanayi sitesine ulaşım konusunda yeni bir yatırım planlıyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.