ALTINOVA BELEDİYE BAŞKANI FAZLACA’DAN BAYRAM MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımlayarak bayramların birlik, beraberlik ve paylaşma duygularını güçlendirdiğini vurguladı.

Başkan Fazlaca, bayramların sadece özel günlerde değil, günlük yaşamda da çevremize karşı saygı ve hoşgörü ile davranmamız gerektiğini hatırlattı.

Başkan Fazlaca’nın mesajında, “Kurban Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, kardeşliğin ve birlik beraberliğin anlam kazandığı, özel günlerdir. Her zaman akraba, eş, dost ve özellikle öksüz ve yetimleri hatırlamalıyız,” ifadelerine yer verdi.

Altınova Belediyesi olarak bayram süresince temizlik, zabıta ve diğer hizmetlerin aksamadan devam edeceğini belirten Fazlaca, bayram boyunca vatandaşların yanında olacaklarını ifade etti. Başkan Fazlaca, mesajını “Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, başta Altınova’mız olmak üzere, Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum,” sözleriyle tamamladı. Bu mesaj, bayramın toplumsal birlikteliğe ve yardımlaşmaya verilen önemi yansıtan bir vurgu olarak dikkat çekiyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.