VALİ DR. HÜLYA KAYA’NIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Valisi Dr. Hülya KAYA yayınladığı mesajda “Kurban Bayramı‘nın manevi atmosferini hep birlikte yaşadığımız bu güzel günlerde, size ve ailenize sağlık, huzur ve mutluluk dileklerimi sunarım.

Kurban Bayramı’nın getirdiği manevi güzelliklerin, barış ve hoşgörü ortamında yaşanmasını temenni ederim.

Bu mübarek günlerde, ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın ve sevdiklerimizle birlikte olmanın mutluluğunu paylaşırken sevdiklerimize sağ salim ulaşabilmek ve bayram sevincimizi gölgede bırakmamak adına, sizlerin alınan trafik tedbirlerine uymanızı önemle rica ederim. Trafikte dikkatli ve sabırlı olmak, hepimizin güvenliği için büyük önem taşımaktadır.

Bunun yanı sıra, kurban kesimlerini yetkili kurban kesim alanlarında yapmanızı ve çevrenize karşı daha duyarlı olmanızı hatırlatmak isterim.

Bu vesileyle; ülkemizin huzur ve güvenliği için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi rahmetle anıyor, başta şehit ailelerimiz olmak üzere tüm Yalova da yaşayan hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.