ALTINOVA’DA BAYRAM COŞKUSU: PROTOKOL ÜYELERİ BİR ARAYA GELDİ

Altınova, Kurban Bayramı’nın sevincini ve coşkusunu, ilçe protokolünün katıldığı özel bir bayramlaşma töreniyle kutladı.

Altınova Kaymakamı Halil İbrahim Kazar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen tören, bölgenin önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

Tören, Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Aydın, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil gibi yerel yöneticilerin yanı sıra, güvenlik güçlerinin ve siyasi partilerin temsilcilerini de ağırladı. İlçe Emniyet Müdürü H. Kürşat Seçer ve İlçe Jandarma Komutanı J. Ütğm. Fırat Zorlu’nun katılımıyla güvenlik birimlerinin de bayram sevincine ortak olduğu görüldü.

Bayramın ruhunu yansıtan Kaymakam Kazar, bayramların; sevgi, saygı, dostluk, barış ve hoşgörünün hâkim olduğu, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı ve millet olma şuurunun kuvvetlendiği günler olduğunu vurguladı. Kazar, tüm milletin bayramını kutlayarak, herkesin sağlık, huzur ve esenlik içinde bir bayram geçirmesini diledi.

Bu özel gün, ilçe sakinleri ve STK temsilcileri için de unutulmaz bir an oldu. Resmi kurumların tatil olması nedeniyle, vatandaşların tebriklerini kabul eden protokol üyeleri, bayramın birleştirici ve kucaklayıcı atmosferini tüm topluma yaydı.

Altınova’da bayramlaşma töreni, toplumsal dayanışmanın ve birlikte yaşama kültürünün güçlü bir örneği olarak kayıtlara geçti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.