“ALTINOVASPOR HAK ETTİĞİ YERE GELECEK”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediyespor Futbol takımı yönetimi ve teknik heyeti ile biraraya geldi.

Özyiğit, belediyeyi kazandıklarında Altınova Belediyespor’un hak ettiği profesyonel liglere çıkmasını sağlamak adına gerekli tüm desteği sağlayacaklarını söyledi.

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Altınova Belediyespor Futbol takımını ziyaret eden, AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit, takımın yöneticileri ve teknik heyeti ile istişarelerde bulundu. Altınova Belediyespor’un ilçeye birçok başarı ve mutluluk yaşattığını ifade eden Özyiğit, “Takımımızla gurur duyuyoruz. Elbette ki takımların iniş ve çıkışları olur. Biz göreve geldiğimizde Altınova Belediyespor’umuzun hak ettiği profesyonel liglere çıkmasını sağlamak adına elimizden gelen desteği sağlayacağız. Altınova halkı da takımını profesyonel liglerde görmek istiyor. Buna yönelik adımları takımımızın yöneticileri ve teknik kadrosu ile yapacağımız görüşmeler sonrasında atacağız” dedi.

Takım yöneticileri ve teknik kadrosu ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit’in konuşmasının kendilerinin motivasyonunu arttırdığını ifade ettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.