ALTINOVA’YA KADIN ELİ DEĞECEK

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

31 Mart Yerel seçimlerinde Altınova Belediye Başkanlığını kazanan Yasemin Fazlaca, mazbatasını alarak görevine başladı.

Yasemin Fazlaca, Altınova Belediyesi Hizmet binası önünde kurban kesip, dua edilmesinin ardından Altınova Belediye Başkan Vekili Bilal Ok’tan görevi devraldı.

Teşekkür etti

Altınova Belediye Başkan Vekili Bilal Ok’tan görevi devralan Başkan Yasemin Fazlaca, “Geçmişte emeği olan, çalışan belediye başkanımız Metin Oral ve ekibine, tüm personele teşekkür ediyorum. İnşallah biz de onlardan aldığımız bayrağı daha ileri noktalara taşıyacağız. Altınova’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başarı dilekleri

Altınova Belediye Başkan Vekili Bilal Ok da, “Hemşerisi olarak devir-teslim bana düştüğü için mutluyum. Yasemin Hanım’ı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin” diye konuştu.

“Altınova Belediyesi bize emanet”

Başkan Fazlaca, “Bu kutlu görevi devralırken bir kez daha belirtmek isterim ki halkımızı memnun etmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Yapacağımız işlerle, projelerimizle Altınova’mız için çok çalışacağız. 20 yıllık Belediye Başkanımız Metin Oral’a bir kez daha teşekkür ederiz. Emaneti, emanetimizdir” ifadeleri kullandı.

Törenlere; CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı, Yalova Milletvekili Tahsin Becan, CHP Altınova İlçe Başkanı Cemalettin Kılıç, önceki dönem Altınova Belediye Başkanı Kemal Gülbahar, il genel ve belediye meclis üyeleri, parti yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.