BAHÇELİ YALOVA’DAN “ERDOĞAN CUMHURBAŞKANI OLACAK” DEDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yalova da açık hava toplantısına katıldı. “Zillet ittifakının tüm partleri Türkiye’nin karşısında mevzilenmişlerdir. Zillet demek aşağalanmak ve küçülmek demektir. Türkiye zillete müstahak değildir.” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ YALOVA’DA KARŞILADI

Yalova mitingi öncesi Devlet Bahçeli yi kaldığı otelde
karşılayan Ak Parti Yalova milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Belediye başkanı Mustafa Tutuk, İI başkanı Umut Güçlü, tablo hediye etti.

Cumhuriyet meydanını dolduran binlerce Mhp’li ve Cumhur ittifakı sevenlerine hitap eden MHP lideri Devlet Bahçeli, Yalova’da düzenlenen ‘Aziz Milletim Sıra Sende’ mitinginde açıklamalarda bulundu. Bahçeli, “Kılıçdaroğlu’nun yol arkadaşları teröristlerdir. Zillet İttifakı’nın güçlendirilmiş parlamenter sistem dolduruşuna getiren dış güçlerdir. Vakit 14 Mayıs’ta Türkiye’ye sahip çıkma vaktidir” dedi.

Bahçeli meydana toplanan halka “14 Mayıs’ta sandığın başına gidip de mührü elinize aldığınızda MHP’ye oy verecek misiniz?
Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Erdoğan’a ‘Durmak yok, yola devam’ diyecek misiniz?” sloganlarını söyledi.

“AZİZ VATAN EVLADI RECEP’İ EZDİRMEYECEĞİZ”

Son günlerde yayinlanan yazılar, dergiler, Türkiye’nin iradesi üzerinde ambargo koymaya çalışıyorlar. Türkiye’de Erdoğan’ın siyasi hayattan çıkmasını arzuluyorlar. Türkiye’nin alayına söylüyorum; Hans’a, Sam’a, Jonny’e, Frank’a, Henry’e, aziz vatan evladı, Cumhurbaşkanımız Recep’i ezdirmeyeceğiz.

Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan olacak, Amerika’nın dediği değil, Kılıçdaroğlu’nun dediği değil, kendi öz evladına sahip çıkacak; Recep, Recep, Recep diyecek. Birlikte çok daha güzel günlere kavuşacağız. Her şeyden önce Türkiye diyeceğiz. Ülkümüzle, ülkemiz huzurlu yarınlara kavuşacak.

Miting sonrası Mhp Yalova İI başkanı ihsan Güldoğan, milletvekili adayları Namık Öz, Cemil Tannkulu ve Erkan Akçal, Devlet Bahçeli’ye 3 Hilal tablosu hediye etti. Daha sonra Mhp lideri Bahçeli, Yalova’dan ayrıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.