BAŞBAKAN ERDOĞAN YALOVA’YA GELİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Yalova’ya seçim sürecinde 12 gün ara ile 2 kez gelecek. Başbakan Yalova’ya ilk ziyaretini ise 13 Mayıs 2014 Salı günü gerçekleştirecek.

1 Haziran’da yapılacak olan yerel seçimde Yalova’dan çıkacak sonucu çok önemseyen Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 12 gün ara ile Yalova’ya 2 kez gelmesi planlanan Erdoğan’ın programının ise oldukça yoğun olacağı bilgileri geliyor. Başbakan Erdoğan Yalova’ya ilk ziyaretini 13 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirecek. Halka hitap edecek olan Başbakan Erdoğan’ın yanında bir çok bakanında Yalova’ya geleceği biliniyor. Başbakanın çantasında ise Yalova’nın kaderini değiştirecek müjdelerin olduğu konuşuluyor.

Başbakan Erdoğan bir sonraki ziyaretini ise 25 Mayıs tarihinde gerçekleştirecek. Halkla kucaklaşacak olan Erdoğan’ın bu ziyaretindeki programının ise ilk ziyaretinden daha yoğun planlandığı kulislerde dolaşıyor. 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.