BAŞKAN DR METİN ORAL: TERSANELERİMİZ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTIYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve yönetim kurulu üyeleri, Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş’yi ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Tersanelerimizin; ülke ekonomisine katkısı, istihdama olumlu etkileri ve yerli-milli teknolojileriyle göğsümüzü kabartmaktadır” dedi.

Uzun ve Gülcek’e ziyaret

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve yönetim kurulu üyeleri, Altınova Tersane Girişimcileri San. ve Tic. A.Ş, Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Fazıl Uzun ile Cemre Tersanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Gülcek’i ziyaret ettiler. Ziyarette, Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş İdari ve Mali İşler Müdürü Ayhan Kayatürk de hazır bulundu.

“En teknolojik gemileri üretiyoruz”

Altınova Tersanelerinin Mavi Vatan açısından büyük önem taşıdığını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Dünyanın en teknolojik gemilerini bizim tersanelerimiz, mühendislerimiz, teknisyenlerimiz, vefakâr ve cefakâr emekçi kardeşlerimiz üretebiliyor” dedi.

“Dünya gördü”

Türkiye’nin her alanda üretim, yatırım, istihdam ve ihracata yöneldiğini dile getiren Başkan Oral, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’nin üreterek kalkınabileceğini tüm dünyaya, gösterdiklerini söyledi.

Altınova Tersane Girişimcileri San. ve Tic. A.Ş, Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Fazıl Uzun ile Cemre Tersanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Gülce de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.