BAŞKAN DR. METİN ORAL’DAN MESLEKTAŞLARINA ÖZEL GECE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçede görevli sağlıkçıların onuruna özel bir gece düzenledi.

Altınova Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, Altınova Belediyesi Konferans ve Düğün Salonu’nda kadınlara yönelik gece düzenledi. İlçede görevli sağlıkçılar ailece bir araya gelme fırsatı buldu.

Aileleriyle katıldılar

Altınova Belediyesi Konferans ve Düğün Salonu’nda düzenlenen geceye; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, Altınova İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Mukaddes Çamlı, Altınova Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yıldırım Temir ve sağlıkçılar aileleriyle birlikte katıldılar.

Meslektaşlarının gününü kutladı

Gecede konuşan Altınova belediye Başkanı Dr. Metin Oral; çok zor bir dönemden geçildiğini söyleyerek, “Ama bu zorlukları en çok üstlenen de sizlersiniz. Ailelerinizle beraber sizlerin hakkını ödememiz çok zor. Ömrünün önemli bir kısmını insan sağlığına adayan tüm hekimlerimizin ve bütün sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.