BAŞKAN TUTUK’TAN ÖZHASEKİ’YE ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısına katılmak üzere Ankara’ya giden Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk , Ankara ziyareti kapsamında AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye ziyarette bulundu.

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısına katılmak üzere Ankara’ya giden Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, beraberinde AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve Yalova Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cem Sezgin ile birlikte AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ’ye ziyarette bulundu.

Yalova Belediyesi tarafından yürütülen proje ve çalışmalarla ilgili AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ’yi bilgilendiren Başkan Tutuk, burada bir dizi istişarede de bulundu. Yalova Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Özhaseki ise Başkan Tutuk’u ve ekibini tebrik ettiğini belirtti. Başkan Mustafa Tutuk, “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye makamında ziyarette bulunduk. Yalova için canla başla yaptığımız çalışmalarda kendisinin her zaman desteğini hissettik. Önümüzdeki süreçte yapacağımız projelerimizi de görüştük. Kendisine destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Sezer Sevinçler

Sezer Sevinçler

10 Şubat 1979 Yalova Doğumlu, Bilgisayar mühendisi, Gazeteci,

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.