ÇİFTLİKKÖY’DE İKİ MAHALLEDE 170 BİN M2’LİK ASFALTLAMA BAŞLADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çiftlikköy’de yaz dönemi çalışmaları hızla ilerliyor. Çiftlikköy’ün en büyük mahallelerinden ikisi olan Çiftlik Mahallesi ve M.Akif Ersoy Mahallelerinde asfaltlama çalışmaları Çiftlik Mahallesi’ndeki Özen Sokak’ta başladı.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz, birim amirleri ve teknik ekibiyle birlikte sahadaki çalışmaları yerinde inceledi.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Silpagar, “İki mahallemizde toplam 170 Bin Metrekarelik asfaltlama yapacağız. Toplamda 40 sokağı ve ana arterleri kapsayacak olan bu çalışmalarda daha önce binder serimi yapılan yerlere aşınma asfaltı dediğimiz asfaltın serimi yapılıyor. Böylece vatandaşlarımızı mağdur etmeden, asfaltlamanın binder aşamasında yapıldığı yerleri kullanıma en uygun hale getirmiş olacağız. Bu iki mahallemizdeki asfaltlama çalışmalarını İnşallah 2-3 ay içinde, en geç Ağustos ayında tamamlamayı planlıyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.