DOĞANIN DOSTLARI ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi, hafta sonu gerçekleştirdiği ‘Doğa’nın Dostları’ isimli çocuk tiyatrosu ile miniklere, çevre ve dostlukla ilgili önemli bilgiler aşıladı. 5-12 yaş arası çocukları bu güzel etkinlikte buluşturan Yalova Belediyesi, çocukların ve ailelerinin büyük beğenisini topladı.

Yalova Belediyesi, hafta sonu çocuklar için düzenlediği etkinliklere devam ediyor. Geçtiğimiz Hafta 3 seans olarak çocuklarla buluşan ‘Doğa’nın Dostları’ isimli etkinlikte; çocuklar eğlenerek öğrendi.

Seda Akat yönetmenliğinde çocuklar için sahnelenen gösteride; Aslı ve Meltem çok sevdikleri arkadaşları Selin’e sürpriz doğum günü partisi hazırlar. Sürprizden habersiz olan Selin ise çevreyi kirletip, doğum günü sürprizini bozarak istemeden de olsa arkadaşlarını üzer. Selin’in bu davranışının yanlış olduğunu anlatan arkadaşları Aslı ve Meltem, çevre ve dostlukla ilgili değerli bilgiler verir.

Bu üç yakın arkadaşın başından geçenler, minik izleyicilerin de tiyatroya dahil edilmesi ile birlikte hem çocukların hem de ailelerinin büyük beğenisini topladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.