GÜLDOĞAN “SONUÇLARA EKONOMİK KOŞULLAR SİRAYET ETTİ”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Milliyetçi Hareket Partisi Yalova İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan, 31 Mart Mahalli Genel Seçimleri sonrası açıklama yayınladı.

MHP Yalova İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan, yerel seçimlerin ardından açıklamada bulundu. Güldoğan, “Ekonomik şikayetlerin toplumsallaşıp siyasal alana sirayetiyle tepkisellik dozu bir hayli fazla olan sonuçlar ülke geneline tezahür etmiştir. Bu süreçte katkılarını bizden esirgemeyen, güler yüzlü ve samimi bir şekilde karşılayan değerli Yalovalı hemşehrilerime, seçim süreci boyunca özverili bir şekilde esnaf, ev ve kurum ziyaretlerinde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetim Kurulu Üyelerine, Merkez İlçe Başkanlığı ve yönetimine, İlçe Başkanları ve yönetimlerine, Belde Başkanlarına, Mahalle ve Köy Temsilcilerine, Belediye Başkan Adaylarımıza, Belediye Meclis Üyesi Adaylarımıza, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımıza, Kadın Kollarımıza, Ülkü Ocakları Başkanlarımıza, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfına, Türkiye Kamu-sen ve Bağlı Sendika Başkan ve Yönetimlerine, Partimize Mensubiyeti Bulunan Üyelerimize, Tüm Dava Arkadaşlarımıza, Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakının değerli adaylarına oy veren aziz vatandaşlarımıza teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Seçilen Belediye Başkanlarımızı, Belediye Meclis Üyelerimizi İl Genel Meclis Üyemizi tebrik eder başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.