İrfan Öztürk Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

 

5 Şubat’ta düzenlediği basın toplantısıyla Aday Adaylığını resmen açıklayan ve uzunca bir süredir gerçekleştirdiği ziyaretlerle gündemden düşmeyen Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı İrfan Öztürk ekibiyle birlikte pazar esnafını ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi. Uğradığı her tezgâhta pazarcılarla bir süre sohbet eden Öztürk vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bazı vatandaşların aday adaylığı sürecinde yaptığı çalışmalara yönelik sorularını da yanıtlayan Öztürk mevcut çalışma enerjisini ve dinamizmini kaybetmeyeceğinin de sözünü verdi. Ziyaretin ardından Öztürk ve ekibi ev ziyaretlerinde bulunmak üzere Bahçelievler’e hareket etti. Akşam saatlerindeyse Öztürk, kendisini ofisinde ziyaret eden CHP Iğdır İl Başkanı İlhan Zor ile bir araya geldi. Çalışmalar hakkında bilgilendirilen Zor, Öztürk’e başarılar diledi.

CHP Iğdır İl Başkanı İlhan Zor -İrfan öztürk ü ziyaret

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.