KARDEŞ BELEDİYELERDEN DUYGUSAL VEDA

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyesi 14. Kültür Festivali kapsamında Altınova’ya gelen Kardeş Belediyelerin temsilcileri duygusal bir veda ile ülkelerine geri döndü. 

Altınova Belediyesi’nin Kardeş Belediyelerinin belediye başkanları, dostluk köprülerini güçlendirerek ülkelerine geri döndü.

YOLCULUK ÖNCESİ KAHVALTI

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral’ın ev sahipliğinde; AK Parti MKYK üyesi Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Bosna Hersek Konjic Belediye Başkanı Osman Çatic, Bulgaristan Dve Mogili Belediye Başkanı Boyko Borisov, Karadağ Tuzi Belediye Başkanı Haris Ramoviç ve eşi Vildana Ramoviç, Tuzi’den Mirsad Dresevic ve davetliler ile Altınova Hersek’te kahvaltı yaptılar.

HEDİYELEŞTİLER

Kahvaltının ardından 14. Kültür Festivali kapsamında sünnet ettirilen çocukların programına katılan konuk belediye başkanları çocukların mutluluğuna ortak oldular. Karşılıklı hediyeleşmenin ardından en kısa zamanda yeniden bir araya gelmek dileğiyle konuklar ülkelerine uğurlandılar.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.