LDP İL BAŞKANLARI ANKARA’DA TOPLANDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

LDP Ankara İl Başkanlığında “2014 yerel Seçimlerini Değerlendirme,Teşkilatlanma Çalışmaları ve 2015 Seçimlerine Hazırlık” konularını içeren toplantı gerçekleştirildi. Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tüzün, Ankara İl Başkanı Sinan Satır, Evrensel Emre MKYK üyesi, Cem Günday,Yalova il başkanı Sezer Sevinçler, Eskişehir İl Başkanı Önder Artan, Malazgit il başkanı Seyit Ömer Hacıhaydaroğullar, Önder Artan, Remzi Ersan, Ankara il yönetim kurulu üyesi Erhan Topcugil, Ankara Keçiören Erdem Ceceli, Ankara İl yönetim kurulu üyesi Yasemin Bulut, Teoman Erdoğan’ın katıldığı toplantıda önemli kararla alındı. Toplantıda bir konuşma yapan LDP Ankara İl Başkanı Sinan Satır şunları söyledi: “Burada tüm İl başkanlarımıza ve Yönetim Kurullarında görev alan değerli Üyelere seslenmek istiyorum. LDP’nin hak ettiği yere gelebilmesi hepimizin özverili çalışmaları ile mümkündür. Ülkemizin içinde bulunduğu koşullar nedeni ile hepimizin kendine özel ayrı ayrı sıkıntılarımızın olduğunu biliyorum fakat bu sıkıntılarımızdan kurtulabilmemiz ve başarıyı yakalayabilmemiz için çok çalışmamız gerektiğini de unutmamamız gerekir diye düşünüyorum. Özellikle bu dönemde çok çalışmadığımız sürece bizim lehimize olan zamanı kaybedeceğiz. Özverili çalışmadığımız sürece başarı kendiliğinden gelmeyecektir.

 

Yapmış olduğumuz değerlendirme toplantısında, önümüzdeki ay, İl ve İlçe Başkanları düzeyindeki toplantının Eskişehir’de yapılması kararı alındı, sizlerden ricam lütfen, LDP için hayati derecede önemli olan bu toplantılara katılabilmek için bütün şartlarınızı zorlamanızdır. Çünkü alınacak kararlarda ve bunların uygulanmasında sizlerin katkıları çok önemlidir. Bir bütün olarak hareket etmek, alınacak kararları bir bütün olarak eksiksiz uygulamak, beraberinde LDP’nin başarısını getirecektir.

 

Bu çalışmaları yaparken hedefimiz 2015 genel seçimlerinde Türkiye genelinde (eğer sistem değişmezse) en az %3 oy alabilmek veya TBMM’ne 3-5 milletvekili kazandırabilmek olmalıdır. Seçim sisteminin değişmesi ihtimali de göz önünde bulundurularak yol haritamızı bu ihtimal üzerine de belirlememiz ve ayrı bir B ile C Planlarımızın olması gerekecektir.

 

Kolay olmadığını biliyorum ama yol haritamızı belirleyip ona göre hareket edersek hep birlikte başaracağımızdan da eminim, bundan kimsenin şüphesi olmasın.Bu nedenle tüm partili yöneticilerin katılımları, fikir ve uygulama aşamasında katkıda bulunmaları çok önemlidir.

 

Özverili çalışmaları ve bir şeyler yapabilme heyecanı ile katkıda bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür eder başarıların bizimle olmasını dilerim.”

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.