MUSTAFA PEHLİVAN İSTİFA ETTİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Yalova İl başkanı Mustafa Pehlivan düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklama “2 yılı aşkın olarak, yönetim kurulumuzla birlikte, şerefle, azimle ve kararlılıkla il başkanlığı görevini yürüttüm. Bu süreçte mahalli seçimlerin başarılı geçmesi hususunda azami gayret gösterdik. Çok da başarılı bir seçim sonucu yakaladık. Ancak il genelindeki başarımızı ne yazık ki il merkezimizde yakalayamadık ve 1 Haziranda yenilenecek olan seçimlerde hem partimizin hem Yalova’mızın önünü açmak adına il başkanı ve yönetim kurulu olarak istifa etmenin doğru olacağını ve partimize katkı sağlayacağına inanarak istifa ettim.

Bu süreçten sonra da gerek yenilenen mahalli seçimlerde, gerekse sonraki süreçte partimizin emrinde olacağım. Sn. Başbakanımızın liderliğindeki AK Parti kadrolarında yer almak benim için bir şereftir.

Bu seçim sürecinden sonra Cumhurbaşkanlığı seçiminde de partimizin bir neferi olarak çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.

Kurucusu olduğum partimin başarısı için teşkilatımızla birlikte bütün gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kazanan AK Parti olacaktır.

Yalova kamuoyu ve partimizin vefakâr mensuplarına saygı ile duyurulur.”dedi.

 

AK PARTİ İL BAŞKANI MUSTAFA PEHLİVAN’IN KONUŞMASININ TAMAMINI VİDEO HABERİMİZDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.