MİLLETVEKİLİ AKYOL SÖZÜNÜ TUTTU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Geçtiğimiz seçim döneminde Armutlu ilçemizin Fıstıklı köyünün kadınlarına söz veren Yalova Milletvekili Meliha Akyol sözünü tuttu.

53 yıldır kadınların girmediği köy kahvesine Vekil Akyol’un 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle ve geçtiğimiz seçim döneminde verdiği sözü yerine getirmesi vesilesiyle Fıstıklı köy kahvesinde kadınlarla çay içip sohbet etti. Köy kadınlarıyla bir araya gelen Akyol geçtiğimiz 53 yıldan sonra ilk kez meydan kahvesinde buluşmanın sevinci ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Yirmi yıldır siyasi, sosyal ve ekonomik alanda kadınlarımızın kazanımlarının artırılması için çalışan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti Kadrolarımız hamdolsun bugüne kadar verdikleri her sözü yerine getirdi. Kadınlarımız da bu haklı gururun karşılığını her seçim döneminde AK Parti’mizi iktidara getirerek, büyük destekleriyle taçlandırmışlardır. Bizleri yoğun sevgi seli ve coşkuyla karşılayıp ağırlayan tüm kadınlarımıza şükranlarımı sunuyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.