MUĞLİM BAĞATAR’DAN YALOVA İÇİN HODRİ MEYDAN

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, seçmenin sandık başına gitmesine çok kısa bir süre kala,  mevcut Chp’li belediye yönetimine çok önemli sorular yöneltti. Elindeki belge ve kanıtlarla belediyenin dürüst yönetilmediğini savunan Bağatar meydan okudu. 

Skandalların tükenmediği Chp’li Yalova Belediyesi yönetimi, seçmenin vicdanını karalamaya devam ediyor. Son olarak üzerinde Sağlık Bakanlığı’nın kent için hibe ettiği  bisikletleri depolarda çürütüp, seçim arifesinde seçmene dağıtmak üzereyken gündeme gelen Yalova Belediyesi seçim gündeminde sadece skandallarıyla anıldı. Hayvan katliamı, yengeçli istakozlu yemek faturaları gibi bir çok skandalın baş aktörü Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, sorulan soruları yanıtsız bırakmaya devam ediyor.  

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Yalova Belediyesini Chp’li Vefa Salman mı yoksa Belediye Meclis Üyesi Halit Güleç mi yönetiyor? “ diye sordu.   Vefa Salman’a yaptığı canlı yayın açıklaması ile meydan okuyan Muğlim Bağatar, elindeki belge ve bilgilere bugüne dek bir cevap verecek muhattap  bulamadığını aktardı. Bağatar; “ Vefa Salman’ı yönetenlerin kimler olduğunu bilmiyoruz fakat belediyeyi yöneten Meclis Üyesi Halit Güleç midir, sormak istiyoruz. Her sorduğumuza Güleç’in yanıt vermesi  bu fikrimizi güçlendiriyor. Ben her iki şahsa da  kameralar karşısında bir araya gelmeyi ve sorduklarımıza yanıt vermelerini istiyorum. Buradan hodri meydan diyorum.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.