MUSTAFA TUTUK’UN HANE TARAMALARI RÜSTEMPAŞA MAHALLESİ’NDE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda başlatılan, Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 14 mahalle için başlatılan tarama çalışması Rüstempaşa Mahallesi’nde devam ediyor.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda başlatılan mahalle tarama çalışmalarını sürdürüyor. Gerçekleştirilen tarama çalışmaları sayesinde Yalova’da girilmedik hane bırakılmayarak vatandaşın ihtiyaçları tespit ediliyor. Yapılan tespitlerin ardından ihtiyaç sahiplerine gereken destek çalışması yapılıyor.

Rüstempaşa Mahallesi’nde devam eden tarama çalışmaları hakkında bilgiler veren müdürlük yetkilileri, “İlk olarak Bağlarbaşı Mahallemizde başlatmış olduğumuz hane taramalarımızı Rüstempaşa Mahallemizde devam ettiriyoruz. Halkımızın talep ve isteklerini dinleyip gerekli notlarımızı alıyoruz. Hane taramalarımızda; engelli, yaşlı, ihtiyaç sahibi, hasta, yetim, şehit ve gazi yakınlarını tespit ediyoruz. Ardından ihtiyaç sahibi hanelere kısa sürede dönüş yaparak müdürlüğümüzün vermiş olduğu sıcak yemek, hasta bakım, nakil, ambulans hizmeti, berber ve kuaför gibi hizmetlerden yararlanmalarını sağlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.