NARKOTİM’DEN UYUŞTURUCU OPERASYONU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü yapılan operasyonuyla ilgili açıklamada; “Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekip Görevlileri tarafından  Uyuşturucu Madde Suçlarına Karışan  Şahısların Tespiti ile Yakalanmasına Yönelik Operasyonel Çalışmaları aralıksız olarak sürdürülmektedir.

02.12.2023 günü Narkotim Ekip görevlilerimiz tarafından değerlendirilen istihbari çalışmalar neticesinde; E.G isimli şahsın işyeri ve yakın bölge içerisinde Sokak Düzeyinde Uyuşturucu Madde Ticareti yaptığı bilgisi ivedilikle değerlendirilmiştir. Yapılan çalışmalar sonucunda E.G. F.A. ile E.K. isimli şahıslar yakalanmışlardır.

Adli Makamlardan alınan Arama Kararı gereğince; Narkotik Maddeler Arama Köpeği Zeytin eşliğinde gerçekleştirilen İş Yeri aramasında;

59 Adet Sentetik Ecza Tablet Hap,

17.51 Gram Sentetik Kannabinoid Maddesi

6.50 Skunk Maddesi,

4.03 Gram Maddesi Maddesi,

185 Gram Çözücü Kimyasal Madde,

1 Adet Hassas Terazi,

2 Adet Yarı Otomatik Av Tüfeği,

1 Adet Tabanca,

6 Adet Tabanca Fişeği,

1 Adet Kuru Sıkı Tabanca, ele geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından E.G. hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak  ve 6136 Sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar Hakkındaki Kanuna Muhalefet Suçlarından, F.A. ile E.K. hakkında Kullanmak için Uyuşturucu Madde Satın Almak Suçundan işlem gerçekleştirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan yürütülen soruşturma kapsamında   E.G.  isimli şüpheli sevk edildiği Adli Makamlarca Tutuklanarak Cezaevine gönderilmiştir.

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, çocuk ve gençliğin sağlıklı geleceğine dair uyuşturucu madde suçlarının önlenmesine yönelik mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir.

Kamuoyuna duyurulur.” İfadeleri kullanıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.