ÖZYİĞİT’TEN BBP’YE ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül, Büyük Birlik Partisi (BBP) Altınova İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit bu çerçevede siyasi partileri de ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül Büyük ve parti yöneticileri ile birlikte BBP Altınova İlçe Teşkilatını ziyaret eden Özyiğit’i BBP Altınova İlçe Başkanı Tuncer Gedik karşıladı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Gedik parti çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Cumhur İttifakı çatısı altında uyumlu bir çalışma sergilendiğinden de bahseden Gedik, aynı uyumun Altınova ilçesinde de sürdüğünü dile getirdi.

Kendilerini konuk ettiği için BBP Altınova İlçe Başkanı Tuncer Gedik’e teşekkür eden, AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit ise, seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Seçimi kazanarak ilçeye hizmetin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlayacaklarını ifade eden Özyiğit, “Unutulmamalıdır ki büyük ölçekli yatırımlar belediyelerin bütçelerini aşar. Bu noktada iktidar desteğini arkaya almak şarttır. İlçemiz bu anlamda şanslı bir yer. Bugüne kadar belediyemiz iktidarımızın da desteği ile birçok önemli yatırımı ilçeye taşıdı. Biz de bu seçimde belediyeyi yeniden kazanacak ve ilçemize yapılan yatırımları daha da ilerilere taşımak adına var gücümüzle mücadele edeceğiz. İlçemizin iktidar desteğini de arkasına alarak yapacağı yatırımlarla hızla büyüyen ve gelişen, çok daha modern bir ilçe haline dönüşeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.