ÖZYİĞİT’TEN ÇALIŞAN BİREY KENT PROJESİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit, ilçede çalışan ve konaklama sorunu yaşayan vatandaşlar için özel bir yaşam alanı projesini açıkladı.

Özyiğit, “Çalışan Birey Kent Projesi” ile çalışanların hem sosyal hem de konforlu bir ortamda yaşamalarını sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit, başka illerden ilçeye gelerek özellikle tersaneler bölgesinde çalışan ve otellerde ya da kiraladıkları evlerde toplu olarak kalmak zorunda kalan vatandaşlar için yeni bir proje geliştirdiklerini duyurdu. Özyiğit, projenin adının “Çalışan Birey Kent Projesi” olduğunu ve çalışan bireyler için özel olarak tasarlanmış bir yaşam alanı oluşturulacağını belirtti.

“Çalışan Birey Kent Projesi” ile çalışanlara konforlu bir yaşam alanı oluşturulacağını dile getiren Özyiğit, “Şehrimize, ülkemizin dört bir yanından gelen, tersanelerde çalışan veya belirli süre zarfında mevsimlik olarak çalışmaya gelen bireyler için ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, hayatlarını kolaylaştıracak bir projemizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Projemiz ile çalışan bireyler için güvenli, konforlu ve sosyal bir ortamda yaşamalarını sağlayacak bir alan oluşturacağız.” dedi.

Özyiğit, projenin hem çalışanların hem de ilçenin sosyal yaşamına katkı sağlayacağını ifade ederek, “Çalışan Birey Kent Projesi, sadece bir konaklama merkezi projesi değil, aynı zamanda şehrimizde çalışan ve katma değer üreten bireylerin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.” diye konuştu.

Özyiğit, projeyi seçimin hemen sonrasında hayata geçirilmeyi istediklerini dile getirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.