SALMAN “KİM DAHA İŞÇİ DOSTU”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa SALMAN, saat 14:00’da yaptığı basın toplantısında Tüm Yalovalıların hem 1 mayıs işçi bayramı kutladı, Mübarek Ragayip kandili mübarek ve hayırlara vesile olsun” dedi.  Vefa SALMAN sözlerine, İki günden beri eski belediye başkanı tarafından çadır tiyatrosuna çevirdi. Etik olmayan değerlerle hareket eden sayın Yakup KOÇAL’dır. Bunlar seçim öncesi söylediğim gibi ne dinle, ne ahlakla, ne de etik değerlerle hareket etmediklerini ifade etmiştim, Allah nasip etti yirmi günde, Elimde eksik olan belgeleride belediyeden tamamlayarak kamu oyuna sundum artık bunu sadece Yalova değil tüm Türkiye biliyor. Yakup KOÇAL’ın  yalancı olduğunu konuşmak için çıktığı tv programındaki sunucu bile anladı.”

 

SALMAN Sözlerine ” Seçim sonuçu YSK tarafından ilk iptal olduğu akşam, Ahlaki bulmadığım için bana resmi tebligat dün geldi ama ben belediye’ye girmedim. Vekaleti başkan yardımcım Halit GÜLEÇ’e bıraktım, Eşyalarımı bile toplamadım arkadaşlardan pazartesi günü şahsi eşyalarımı toplayıp getirmelerini istedim ama Koçal, insanların gözlerinin içine bakarak yalan söylüyor. Koçal’ın ar damarı çatlamış, kanun korkusu, Allah korkusu yok. Yakup Koçal, dün hukuk tanımayan bir davranışla Yalova belediyesine gitmiş, birim müdürlerini toplamış ve bir takım yalan vaatlerde bulunmuş. Yalanla, talanla yürümez. Yalancının mumu, Yakup Koçal’ın mumu yine 1 Haziran’da sönecek” dedi.

 

SALMAN,  Bugün öğlenden önce Yalova Belediyesi önünde yapılan eylemli ilgili olarak “Elimde bir sürü belge var. Yakup Koçal’ın yalan söylediğini Türkiye biliyor. Ak Parti İl Başkanlığı’na atanan Yusuf Ziya Öztabak benim üniversiteden arkadaşımdır. Kendisini tebrik ettim ve uyardım işçi çıkartılma yalanına inanmaması için. AK Parti İl yönetimi hesapta istifa etti. Bütün Türkiye biliyor ki, il yönetiminin istifa etmediğini görevden alındığını… Şunu anlamadım; neden il yönetimi istifa ediyor. İl yönetimi başarısız değil ki, bana göre AK Parti İl yönetimi son derece başarılıydı. İl yönetimi ilgilendiren oy il geneldi. İl genelde’ de AK Parti başarılı. Asıl il yönetimindekilere haksızlık yapıldı. Haksızlığı yapanda Yakup koçal’dır. Yakup Koçal, Başbakanı da kandırdı.” dedi.

 

 

CHP YALOVA BELEDİYE BAŞKANI VEFA SALMAN’IN AÇIKLAMASINDAKİ KONUŞMASININ TAMAMINI VİDEO HABERİMİZDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.