AK PARTİ YALOVADA DEVİR TESLİM TÖRENİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova AK Parti İl Başkanlığı binasında, 1 Mayıs Perşembe günü il başkanlığı devir teslim töreni yapıldı.

 

Eski Ak Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan’ın istifası üzerine boşalan göreve atanan Yusuf Ziya Öztabak, düzenlenen devir- teslim töreni ile İl Başkanlığını kamuoyuna duyurdu.

 

Devir teslim törenine, Yalova AK Parti Milletvekili Temel Coşkun, Eski Yalova AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan, Yalova AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova AK Parti Belediye Başkan Adayı Yakup Koçal ve partililer katılım sağladı.

 

“Önceki ve şimdiki yönetimiz ile beraber koşmaya devam edeceğiz”

 

Yalova AK Parti Milletvekili Temel Coşkun, yeni atanan İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’a yeni görevinde başarılar diledi.

 

       AK-PARTİ-YALOVADA-DEVİR-TESLİM-TÖRENİ-Temel-çoşkun Milletvekili Coşkun konuşmasında;

 

‘’Biz birilerinden bayrağı nasıl teslim almışsak, bizden sonraki arkadaşlarda bizden bayrağı teslim alacaklardır. Bir devir teslim töreni ve nöbet değişimi için buradayız. Bu salon böyle şeylere çok şahit olmuştur. Aldığımız görevleri zamanı gelince, teslim ediyoruz. Biz birilerinden bayrağı nasıl teslim almışsak, bizden sonraki arkadaşlarda bizden bayrağı teslim alacaklardır. Genel Merkezimiz, Başkanımız ve teşkilat tarafından Yusuf Ziya Öztabak, il başkanlığına görevlendirilmiştir. 1 Haziran’da Yalova halkımız sandığa gidecek. Bir oy bile şehrin kaderini etkileyecek nitelikte. Bir oy diyip geçmeyeceğiz. Biz bu süreçleri geçirdik. Birileri gibi başkalarını suçlamayacağız. Sonuç ne olursa olsun verilen karara, saygı göstereceğiz. Eğer suç ararsak, ilk önce kendimizden başlayacağız. Önceki yönetimimiz ve şimdiki yönetimimiz ile beraber koşmaya devam edeceğiz’’ dedi.

 

AK-PARTİ-YALOVADA-DEVİR-TESLİM-TÖRENİ-mustafa-pehlivan‘Er meydanda belli olur’

 

12 yıldır AK Parti’nin her kademesinde görev aldığını belirten Eski AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan, yeni atanan Yusuf Ziya Öztabak’a başarı dileyerek konuşmasını şöyle sürdürdü;

 

“Siyaset süreci çok yorucu bir süreç, emek harcıyoruz. Arada bir nöbet değişimleri oluyor. Bu siyaseti bırakma anlamına gelmiyor. Sayın Genel Başkanımızın ışığında koşmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar yaptığımız tüm konuşmalarda bu partinin neferi olduğunu ve bize ne görev verilirse, o görevi yapacağımızı söyledik. Bizim yarım kalan bir maçımız var. Bu seçim süreçte hep beraber çalışacağız. Bu partide küskünlük olmaz. Bu partide kırgınlık olmaz. Küskünlük ve kırgınlıklar çıkarların olduğu yerlerde çıkar. Bizler bu toplumun çıkarları için siyaset yapıyoruz. En zor zamanda ateşten gömlek giydiler. Rabbim yardımcıları olsun. Bizim birlik ve beraberliğimizden rahatsız olanlar var. Er meydanda belli olur. SKM’nın ve il başkanlığın emrine Yalova’da yarım kalan maçı tamamlayacağız. Cumhurbaşkanlığı seçiminde de yine halkımızın emrinde olacağız. Türkiye’de bir şeyi gördük. İnsanlar lafa değil, hizmet siyasetine önem veriyorlar” dedi.

 

“Onların bıraktığı her iz, bize işaret olacaktır”AK-PARTİ-YALOVADA-DEVİR-TESLİM-TÖRENİ-Yusuf-Ziya-Öztabak

 

Yalova AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, ‘’29 Nisan tarihinde genel merkez tarafından davet edildik. Orada yapılan istişareler sonucunda, Sayın Başbakanımız tarafından, il başkanlığı görevini bize verdiler. Bize tanılan süre içerisinde il yönetim kurulunu oluşturacağız. Kurucu il başkanlarımız, daha sonra görev almış il başkanlarımızın tecrübeleri bize ışık tutacaktır. Onların bıraktığı her iz, bize işaret olacaktır. 1 Haziran’da çok önemli bir seçim var. Bu yarım kalan maçı kazanacağımıza inanmalıyız. Bu süreçte hepimiz inanalım, güzel sinerji oluşturalım. Kuruluşundan itibaren, bize sağlam camia bırakan parti büyüklerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Konuşmaların ardından, Mustafa Pehlivan, yeni il başkanı Yusuf Ziya Öztabak’a çiçek takdim ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 

AK PARTİ YALOVADA DEVİR TESLİM TÖRENİNİN TAMAMINI VİDEO HABERİMİZDEN SEYREDEBİLİRSİNİZ

Haber: Gamze Yüksel  –  Video: Sezer Sevinçler

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.