“SEVDAMIZ ALTINOVA, SEVDAMIZ TÜRKİYE”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Cumhur İttifakı ortağı MHP Altınova İlçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve beraberindekiler, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Altınova İlçe teşkilatlarını ziyaret etti.

“Her zaman biriz, beraberiz”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde AK Partili belediye meclis üyeleri ve partililerle MHP Altınova İlçe Başkanı Mahmut Özkaya ve yönetimini ziyaret etti.

Cumhur İttifakı’nın diğer ortağı MHP İlçe Başkanlığı ziyaretiyle ilgili konuşan Başkan Dr. Metin Oral, “Cumhur İttifakı’nın değerli ortağından MHP’nin Altınova İlçe Başkanı Mahmut Özkaya ve yönetimini ziyaret ettik. Kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz. MHP İlçe Başkanı Mahmut Özkaya’ya desteklerinden dolayı da teşekkür ederiz. Millet ve memlekete hizmet yolunda her zaman biriz, beraberiz. Çünkü Sevdamız Altınova Sevdamız Türkiye” diye konuştu.

“Var gücümüzle birlik içinde çalışacağız”

MHP İlçe Başkanı Mahmut Özkaya da, “Altın şehir Altınova’nın güzide Başkanı Dr. Metin Oral’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Altınova’mızın layık olduğu yatırım ve hizmetlere devam etmek için var gücümüzle birlik içinde çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Ziyarette, MHP Altınova önceki dönem ilçe başkanı ve MHP Altınova İl Genel Meclis üyesi adayı Serkan Dikyar da hazır bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.